31.10.17

Lista - Oktobar 2017


ukupno pogledanih: 38
prvi put pogledanih: 35
najbolji utisak: Carnage (*) / Hagazissa: A Heathen's Curse
najlošiji utisak: Compulsion

*ponovno gledanje
objavljene kritike su aktivni linkovi

datum izvor Naslov na Engleskom / Originalni naslov (Reditelj, godina) - ocena

01.10. video Black Snow / Nieve negra (Martin Hodara, 2017) - 7/10
02.10. video The Hero (Brett Haley, 2017) - 7/10
03.10. video Another Evil (Carson D. Mell, 2016) - 5/10
04.10. video Hounds of Love (Ben Young, 2016) - 8/10
05.10. kino Blade Runner 2049 (Dennis Villeneuve, 2017) - 7/10
07.10. festival Good Time (Benny Safdie, Josh Safdie, 2017) - 9/10
07.10. festival Trieste, Yugoslavia / Trst, Jugoslavija (Alessio Bozzer, 2017) - 5/10
08.10. video Berlin Syndrome (Cate Shortland, 2017) - 7/10
09.10. kino American Assassin (Michael Cuesta, 2017) - 5/10
11.10. festival The Ravenous / Les affamés (Robin Aubert, 2017) - 7/10
11.10. festival To Kill a God / Matar a dios (Caye Casas, Albert Pinto, 2017) - 6/10
12.10. festival Caniba (Lucien Castaing-Taylor, Verena Paravel, 2017) - ?/10
13.10. festival Psychopaths (Mickey Keating, 2017) - 4/10
13.10. festival Compulsion / Compulsión (Ángel González, 2017) - 3/10
14.10. festival The Super (Stephan Rick, 2017) - 3/10
14.10. kino It (Andy Muschietti, 2017) - 8/10
16.10. festival How to Talk to Girls at Parties (John Cameron Mitchell, 2017) - 7/10
16.10. festival The Lodgers (Brian O'Malley, 2017) - 8/10
17.10. kino The Miner / Rudar (Hanna Slak, 2017) - 7/10
17.10. festival Saljut-7 (Klim Šipenko, 2017) - 6/10
18.10. festival Killing Ground (Damien Power, 2017) - 8/10
20.10. festival Hagazussa: A Heathen's Curse (Lukas Feigelfeld, 2017) - 9/10
21.10. video The Beguiled (Sofia Coppola, 2017) - 6/10
21.10. kino Wind River (Taylor Sheridan, 2017) - 7/10
22.10. video In a Valley of Violence (Ti West, 2016) - 5/10
23.10. festival Let the Corpses Tan / Laissez bronzer les cadavres (Helene Catet, Bruno Forzani, 2017) - 8/10
24.10. festival Tragedy Girls (Tyler MacIntyre, 2017) - 7/10
24.10. festival Little Match Girl / La vendedora de fosforos (Alejo Moguillansky, 2017) - 5/10
*24.10. festival Carnage (Roman Polanski, 2011) - 10/10
25.10. festival The Day After / Geu-hu (Hong Sang-soo, 2017) - 4/10
25.10. festival Anna and The Apocalypse (John McPhail, 2017) - 7/10
26.10. festival 3/4 (Ilian Metev, 2017) - 4/10
*28.10. festival Trouble in Paradise (Ernst Lubitsch, 1932) - 9/10
28.10. festival Barbara (Mathieu Amalric, 2017) - 7/10
30.10. festival 120 BPM / 120 battements par minute (Robin Campillo, 2017) - 7/10
30.10. festival Ramiro (Manuel Mozos, 2017) - 6/10
31.10. festival Making Judith! (Klaus Lemke, 2017) - 6/10
*31.10. festival The Master (Paul Thomas Anderson, 2012) - 8/10